شرکت های همکار

شرکت Murugappa یکی از بزرگترین و پیشروترین مجموعه شرکت های مختلط در کشور هندوستان است. فعالیت های این مجموعه تعداد زیادی از صنایع مختلف را در برمی گیرد که شامل مهندسی ساخت، ساینده های صنعتی، امور مالی و سرمایه گذاری، بیمه، وسایل نقلیه، قند و شکر، غذایی، دارویی، کود شیمیایی و غیره می باشد. با نیروی کاری بالغ بر 32000 نفر خدمات شرکت 13 استان هند را پوشش می دهد. گردش مالی شرکت در سال 2012 متجاوز از ۴/4 میلیارد دلار بوده که علاقمندی بسیاری از شرکت های بین المللی بزرگ نظیر Mitsui Sumitomo، Foskor، Cargill، Chimique Tunisien را به همکاری با این مجموعه به همراه داشته است و آنرا به سریع الرشدترین بنگاه کاری هندوستان ارتقا داده است.
شروع فعالیت CUMI (Carborundum Universal Limited) در سال 1954 از طریق Joint Venture بین Carborundum Co.USA و UNIVERSAL GRINDING WHEELS UK و MURUGAPPA INDIA شکل گرفت و در حال حاضر پرچمدار فعالیت های گروه murugappa می باشد.
CUMI پایه گذار و بزرگترین شرکت تولید کننده ساینده های صنعتی (Abrasives) و اجرای نسوز (Super refractories) در هند می باشد که اخیرا فعالیت های خود را در سایر رشته های علوم مواد نظیر سرامیک صنعتی، فیبر سرامیکی و صنعت ضد خوردگی نیز گسترش داده و به صورت فزاینده ای با کشورهایی نظیر استرالیا، کانادا، چین، اروپا، خاورمیانه، روسیه، آفریقای جنوبی، امارات و امریکا داد و ستد دارد.

https://www.cumi-murugappa.com

CUMI - 1 - 2009

CUMI - 2 - 2013

CUMI - 3 - 2015

CUMI - 4 - 2016

CUMI - 5 - South Pars

CUMI - 6 - Isfahan Steel

شرکت GBT-BÜCOLIT GmbH آلمان فعال در زمینه مهندسی و تامین انواع پوشش های ضد خوردگی بخصوص پوشش های خاص بر پایه رزین های وینیل استر و شرکت HAW Lining GmbH تولید کننده انواع رابرهای سخت و نرم می باشد.

http://www.buecolit.de

http://www.haw-linings.com

GBT - Buecolit

شرکت هندی Khodiyar Ceramics (I) Pvt.Ltd تنها تولید کننده انواع کاشی و آجر ضد اسید بصورت اکسترود در هند می باشد.

http://khodiyarceramics.com

Khodiyar ceramics (I) Pvt. Ltd

 

بد            خوب
 
۰۲۱۸۸۵۶۵۵۳۰